Výroba

Na základě Vaší objednávky pro Vás naše zakázkové truhlářství Roman Coufal vyrobí vše, co si budete přát. K výrobě nábytku a dalších produktů využíváme kvalitní stroje.

Zakázková výroba:

Specializujeme se na zakázkovou výrobu. Můžeme pro Vás vyrobit vše – nábytek, kuchyňskou linku, dřevěnou chatku… Pokud je nutné zaměření prostoru, navštívíme Vás, vše změříme a na základě Vašich požadavků uděláme návrh, poté vše vyrobíme, přivezeme a namontujeme. V oblasti truhlářství jsme profesionálové, kteří mají bohaté zkušenosti. Když se na nás obrátíte, rádi Vám se vším poradíme. Klademe důraz na kvalitu a individuální přístup.

Cena:

Kontaktujte nás e-mailem coufal@truhlarstvi-coufal.cz nebo telefonicky: 606 819 719. Uděláme pro Vás obratem nezávazně kalkulaci, která se bude odvíjet od Vašich požadavků.

Termín výroby:

Termín výroby závisí na Vašich požadavcích, kontaktujte nás prosím, sdělíme Vám termín, kdy jsme schopni Vám objednané výrobky dodat. Vždy se snažíme, aby dodací termíny byly co možná nejkratší. Dohodnuté termíny výroby dodržujeme.

Další služby:

  • dovoz hotových výrobků
  • montáž objednaných výrobků
  • Naší doplňkovou činností je, že firmám, které se u nás zaregistrují, umožňujeme nonstop prodej nafty v areálu našeho truhlářství.